تحصیل رایگان
تحصیل در دانشگاههای استرالیا
تحصیل در آمریکا
تحصیل در نیوزیلند

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا که در واقع به معنی ادامه تحصیل در سرزمینی با تنوع فرهنگی-جغرافیایی ، جامعه ای پویا آرزوی بسیاری از دانشجویان جهان است . تحصیل در آمریکا همواره کانون توجه علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور بوده است . دانشگاه های آمریکا و همچنین سایر مراکز آموزشی آن سرآمد دانشگاه های برتر دنیا هستند و تقریبا تمامی رشته های دانشگاهی را پوشش می دهند .

استرالیا

تحصیل در استرالیا

اگر شما علاقه مند به تحصیل در استرالیا هستید ، اجازه بدهید تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید تا تحصیل در استرالیا را انتخاب کنید به شما ارائه دهیم . از اطلاعات ارائه شده در مورد تحصیل در استرالیا استفاده کنید تا با دانشگاه های استرالیا ، کالج های فنی استرالیا ، ارائه دهندگان آموزش خصوصی و مدارس متوسطه آشنا شوید ، و در مورد شرایط تحصیلی استرالیا در دسترس دانشجویان بین المللی آگاه شوید .

نیوزیلند

تحصیل در نیوزیلند

اگر شما علاقه مند به تحصیل در نیوزیلند هستید ، تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید تا تحصیل در نیوزیلند را انتخاب کنید به شما ارائه دهیم . از اطلاعات ارائه شده در مورد تحصیل در نیوزیلند استفاده کنید تا با دانشگاه های نیوزیلند ، کالج های فنی نیوزیلند ، ارائه دهندگان آموزش خصوصی و مدارس متوسطه آشنا شوید ، و در مورد شرایط تحصیلی نیوزیلند در دسترس دانشجویان بین المللی آگاه شوید .

اعزام دانشجو با گروه راد

از سال 1383وزارت علوم تحقیقات وفناوری به منظور كمك به تأمين نيروی انسانی متعهد و متخصص مورد نياز كشور و شناخت نوآوري های علمی دنيا، آشنايی با آخرين تجربیات كشورهای خارجی درزمینه های مختلف علمی ، فنی وتخصصی به روی فعالیت اعزام دانشجو در کشور نظارت دارد و دراین راستا به برخی از موسسات اعزام دانشجو که فعالیت حرفه ایی و مناسب در این زمینه دارند مجوزفعالیت به عنوان موسسه اعزام دانشجو داده است.

مراکز زیادی در اعزام دانشجو به کشورهای محبوب استرالیا وجود دارد اما فقط تعداد کمی از آن ها از اعتبار بالایی برخوردار هستند. در میان لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو می توان به موسسه ی اعزام دانشجو راد یا همان گروه راهیان آبی دانش با مدیریت آقای تخمه چی اشاره کرد که از جمله موسسات اعزام دانشجو به استرالیا و آمریکا و بهترین و معتبر ترین موسسه اعزام دانشجو به استرالیا و آمریکا می باشد. موسسه ی ما می تواند در اعزام موفق شما به این کشورها و همچنین اعزام سریع به استرالیا شما را یاری کند. بنابراین در صورتی که شما خواهان تحصیل در یکی از کشورهای استرالیا و آمریکا هستید می توانید با مراجعه به موسسه ی اعزام دانشجو راد به عنوان موسسه ای بسیار معتبر در این زمینه که با تیمی متخصص در امر مشاوره اعزام دانشجو، در بهترین و سریع ترین زمان ممکن به کشور های استرالیا و آمریکا اعزام گردید.

متقاضیان موفق ما

خانم پورآدم

سرکار خانم پور آدم

من خیلی از اومدن ویزام خوشحال شدم، چون اصلا دیگه نا امید شده بودم از اومدنش

اما خوب از گروه راد برای زحمالتشون تشکر می کنم و الان همه چی عالی هست

مستر دیتا ساینس در دانشگاه یو تی اس سیدنی

جناب آقای کامیار منصوری

من کامیار هستم و از طریق گروه راد الان اومدم به دانشگاه دیکن ملبورن

از همین جا تشکر می کنم ازشون

دانشگاه ملبورن استرالیا

جناب آقای کامیار منصوری

جناب آقای ارشیا عدولی

من عرشیام و الان در دانشگاه موناش ملبورن مشغول به تحصیل هستم

این امکان برای من با کمک گروه راد فراهم شد و ازشون تشکر می کنم

دانشگاه موناش استرالیا

جناب آقای مسعود تهرانی

سلام، من دانشجو ارشد پرستاری در سیدنی هستم و از طریق گروه راد موفق به

دریافت ویزای دانشجویی شدم که به همین دلیل ازشون تشکر می کنم

دانشگاه تکنولوژی سیدنی

جناب آقای شیر آور

بدون شک ویزای استرالیا پیچیدگی های خودش رو داره که آدم رو گاهی خسته می کنه، اما خوب

با سخت گیری های موسسه ویزا گرفته شد که باعث شد من الان دلیل اون سخت گیری هارو بدونم

دانشگاه ملی استرالیا

چرا راهیان آبی دانش را انتخاب کنم

گروه راهیان آبی دانش (گروه راد ) با داشتن مجوز اعزام دانشجو از سال 1383 و سالها تجربه و داشتن صدها پرونده موفق با داشتن نمایندگی دانشگاه های استرالیا و آمریکا، شما را در انتخاب رشته ، دانشگاه ، خدمات ترجمه مدارک ، برابراصل مدارک دانشگاهی ، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی ، بیمه دانشجویی، خدمات ارز، تهیه خوابگاه ، ترانسفر فرودگاهی و سایر مسائل مربوط به اعزام دانشجو یاری میدهد. یکی از مزایای گروه برای مشتریان مشاوره اعزام دانشجو که می تواند بسیار برای متقاضیان راهگشا باشد. پشتیبانی دانشجو در کشور مقصد از جمله خدمات بعد از اعزام دانشجو گروه راد است.

دستاورد ها و افتخارات

گروه راهیان آبی دانش طی چندین سال فعالیت حرفه ایی خود، متخر به دریافت تعداد زیادی مجوز، مدرک و تاییده از سازمان ها، انجمن ها و شرکت ها و … شده است که مختصرا در پایین درج گردید.

تجصیل در استرالیا

مقالات اخیر