ملبورنپنج دلیلی که شما می بایست در ملبورن تحصیل کنید

آیا تا به حال به تحصیل در ملبورن فکر کرده اید ؟ شما تنها فردی نیستید که به این موضوع فکر کرده اید . در واقع یک سوم از 300000 دانشجوی دانشگاه ملبورنبین المللی هستند و نقش مهمی در هویت چند فرهنگی ملبورن ایفا می کنند .

از سال 2011 تا به حال ملبورن عنوان بهترین شهر برای زندگی را توسط واحد اطلاعات اقتصادی ، از آن خود کرده است . در اینجا پنج برداشت برتر ما از شهر ملبورن وجود دارد .

غذا + قهوه

فرهنگ کافه ملبورن به خوبی شناخته شده است اما گزینه های فراوانی وجود دارد که فراتر از گزینه های بسته بندی شده در CBD است که گروه های گردشگری را جذب می کنند . در حالی که برخی از مکان های عالی در شهر وجود دارد ، یک سفر کوتاه به نقاط مختلف ریچموند ، Fitzroy ، جنوب ملبورن و Collingwood به شما دسترسی به برخی از بهترین eateries و قهوه ها در ملبورن را می دهد ، در حالی که حومه شهر (Camberwell، Preston ، Essendon) حتی پیشنهادات بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد .

هنر

رقابت در نبرد برای سرمایه های فرهنگی استرالیا گرم شده است و بدون شک ملبورن گوی سبقت را از سایرین ربوده است . گالری ملی ویکتوریا ، مجموعه وسیعی از جشنواره های تخصصی و هنر خیابانی در سراسر شهر، تنها چند مورد از پیشنهادات فرهنگی محبوب دانشجویان است.

امنیت

پایتخت ایالت ویکتوریا یک مکان امن برای زندگی است و نه فقط برای مردم محلی بلکه برای تمامی افراد . واحد اطلاعات اکونومیست در سال گذشته در فهرست شاخص های ایمنی شهر ملبورن ، 87.30 دلار را به خود اختصاص داد که این رقم در رتبه پنجم جهان پس از تورنتو ، اوزاکا ، سنگاپور و توکیو قرار دارد .

گزینه های تحصیلی

شما می توانید تمام کافه ها و هنرهای در جهان را داشته باشید ، اما بدون دسترسی به آموزش خوب ، برای دانشجویان هیچ امکانی در نظر نگرفته اید . خوشبختانه ، ملبورن دارای مجموعه ای از دانشگاه هاست ، از جمله برخی از بهترین ها در استرالیا ، TAFE ها و ارائه دهندگان خصوصی .

چند فرهنگی

وفق پذیری در کشور جدید طبیعتا برای دانشجویان بسیار سخت است اما یکی از مزایای شهر ملبورن ، چند فرهنگی بودن آن است . با تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی از چین و هند و … انواع مختلفی از افراد با زمینه های فرهنگی مختلفی در آن وجود دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studiesinaustralia.com