مهندسی در دانشگاه تکنولوژی سیدنیدر مورد تحصیل در رشته مهندسی در دانشگاه تکنولوژی سیدنی بیشتر بدانید ، از جمله این که چرا سیدنی یک مکان عالی است .

Beate Buckenmaier با ما در مورد مهندسی در دانشگاه تکنولوژی سیدنی صحبت می کند .

چگونه می توانید سبک آموزشی خود را در دانشگاه / دانشکده به طور خلاصه بیان کنید ؟

دانشکده مهندسی UTS برای دانشجویان سبک آموزش حرفه ای فراهم می کند که هم شامل آموزش نظری و هم عملی است . دانش آموزان در معرض کار آزمایشگاهی ، سفرهای زمینی ، مطالعات موردی واقعی و کارگاه های آموزشی هستند تا مهارت های علمی ارزشمند خود را توسعه دهند . این به دانشجویان UTS کمک می کند که در مورد چگونگی نظریه ها در مورد صنعت و جهان فکر کنند .

قراردادن کار حرفه ای و تجربه کاری دانشجویان را قادر می کند تا آنچه در کلاس آموختند را در یک محیط کاری ادغام کنند . دانشجویان بین المللی همچنین قادرند همچنان که مهارت های علمی خود را توسعه می دهند خود را در فرهنگ تجاری استرالیا غوطه ور کرده و در صنعت مسئولیت های واقعی بگیرند .

دانشجویان برای موفقیت باید چه ویژگی هایی داشته باشند ؟

مهندسان از اصول علمی و ریاضی برای ایجاد ، اعمال و حفظ تکنولوژی برای بهبود جامعه استفاده می کنند . دانشجویان باید یک شایستگی قوی در علوم و ریاضیات نشان دهند ، چرا که این زمینه ها بخش بزرگی از دوره های مهندسی هستند .

مهندسان باید با مسائل پیچیده و چند رشته ای و چالش ها و راه حل های نوآورانه و مناسب مواجه شوند . دانشجویان باید علاقه مند به حل مساله باشند ، زیرا خوب ارتباط برقرار کردن و بازیکن تیم بودن مهم است . دوره های مهندسی UTS همچنین می تواند به دانشجویان کمک کند این مهارت های نرم افزاری را توسعه دهند .

مزایای تحصیل در استرالیا برای دانشجویان بین المللی چیست ؟

دانشگاه های استرالیا در سطح بین المللی ، برای ارائه برنامه های تحقیقاتی و آموزشی با کیفیت شهرت دارند . دانشگاه UTS عضو شبکه فناوری استرالیا (ATN) است که توسط دولت تأمین مالی شده و بر آن نظارت دارد . ATN ارتباط نزدیکی با بسیاری از نهادهای بین المللی ، به ویژه در آسیا ایجاد کرده است .

مهندسی UTS همچنین در کنار صنعت فعالیت می کند تا تحقیقاتی که دارای تاثیر و نوآوری هستند را تولید کند . بعضی از شرکای تحقیقاتی ما شامل برخی از بزرگترین شرکت های استرالیا مانند Roads and Maritime Services (RMS)، BlueScope Steel Limited، شرکت بانکداری Westpac و Patrick Stevedores Holdings هستند .

سیدنی بزرگترین شهر استرالیا و مرکز مالی آن است . پل بندر ، اپرا و برج سیدنی آیکون های بین المللی شناخته شده ای هستند که هم نشان دهنده سیدنی و هم میراث مهندسی غنی آن هستند . بسیاری از ستاد های مرکزی استرالیا و بین المللی در سیدنی مستقر هستند ، که این امر مکان ایده آلی برای مطالعه ایجاد می کند .

دانشکده مهندسی و فناوری اطلاعات UTS در یک ساختمان جدید در سطح جهانی قرار گرفته است که در سال 2014 افتتاح شده است . این ساختمان دارای پیشرفته ترین فضای سبز (با حداقل رتبه پنج ستاره سبز) و متمایز است ؛ تجسم خلاقیت و تکنولوژی .

چطور فکر می کنید که دانشجویان می توانند خود را برای لذت بردن از تجربه فرهنگی تحصیل در خارج از کشور آماده کنند ؟

لذت بردن از زندگی دانشگاهی با درگیر شدن در مجموعه گسترده ای از فعالیت های برنامه درسی برای دانشجویان UTS موجود می باشد . یافتن دوستان همیشگی ، توسعه مهارت های جدید و …

UTS دارای بیش از 120 باشگاه و اجتماع و برنامه های شبکه همکارانه برای تشویق دانشجویان برای برقراری ارتباط با دیگران از استرالیا و سراسر جهان است . برنامه های ارتباطات جامعه ما همچنین دانشجویان بین المللی را تشویق می کند تا با دوستان یکدیگر آشنا شوند ، سیدنی را کشف کرده و با جامعه محلی ارتباط برقرار کنند .

دانشجویان همچنین می توانند از خدمات پشتیبانی متعدد ارائه شده توسط دانشگاه UTS استفاده کنند . به عنوان مثال ، U: PASS ، برنامه موفقیت آمیز کمک های همکاران UTS ، یک گروه مطالعه است که در آن دانشجویان ارشدی که دارای سوابق موقیت آمیزی بوده اند ، دانشجویان جوان تر را در یک محیط گروهی کوچک تربیت می کنند . برنامه های آموزشی دانشگاهی و انگلیسی نیز برای دانشجویان بین المللی وجود دارد .

چه گزینه های حرفه ای برای فارغ التحصیلان مهندسی به طور خاص از دانشگاه شما باز است ؟

پس از اتمام دوره مهندسی UTS ، دانشجویان دانش فنی خود و همچنین مهارت های لازم و نرم افزاری را برای آماده سازی آن ها برای کار ، بهبود می بخشند .

مدارک تحصیلی لیسانس مهندسی UTS به طور کامل توسط مهندسین استرالیا مورد تایید قرار می گیرد و به دانشجویان فارغ التحصیل اجازه می دهد تا در سطح بین المللی در کشورهایی مانند کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، انگلستان ، ایرلند ، هنگ کنگ ، ژاپن ، نیوزیلند ، سنگاپور، آفریقای جنوبی و … کار کنند .

گزینه های حرفه ای بسیاری برای فارغ التحصیلان مهندسی UTS وجود دارد و می توانند به عنوان مهندس محیط زیست ، مهندس پروژه ، مهندس مکانیک ، مهندس برق یا مهندس شبکه و … استخدام شوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.hotcoursesabroad.com