لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.

01

مشــاوره تحصـــیلی

مشاوره تحصیلی برای تحصیل در کشورهای استرالیا ، آمریکا و ایتالیا تخصص گروه راد است .

گروه راد با بهره گیری از تیم مشاورین کاملا خبره با پشتیبانی مدیریت با تجربه آقای مسعود تخمه چی در زمینه مشاوره اعزام دانشجو به کشورهای مذکور خدمات جامعی ارائه می دهد .

مشاوره تحصیلی در گروه راد شامل مراحل زیر است :

RAD GROUP
RAD GROUP

02

خدمــات مشــاوره

1 – مشاوره اولیه (مشاوره تلفنی)

در این نوع مشاوره ، مشاورین گروه راد به صورت کلی سوالاتی در مورد سن متقاضی ، مدرک تحصیلی ، معدل ، وضعیت مالی ، وضعیت تاهل ، مقالات و … از وی پرسیده و بنا به شرایط متقاضی راهنمایی های ابتدایی و لازم را به وی ارائه می دهند.

2 – مشاوره تخصصی

پس از مشاوره اولیه درصورت واجد شرایط بودن متقاضی و بنا به درخواست ایشان ، یک وقت مشاوره حضوری و تخصصی گذاشته می شود.

متقاضیان شهرستانی یا خارج از کشور که حضور در دفتر موسسه برایشان امکان پذیر نیست می توانند از طریق شبکه های ارتباطی اینترنتی و یا تلفن از مشاوره تخصصی بهره ببرند تا با آگاهی کامل اقدام به عقد قرار داد و شروع کار کنند.

یکی از ویژگی های خاص گروه راد همراهی مشاورین با متقاضی در تمام مدت کار اعزام متقاضی است. در واقع نه تنها از همان ابتدا مشاور آگاهی کامل را در مورد دانشگاه ها و رشته های متفاوت با توجه به شرایط متقاضی به او می دهند بلکه در تمام مدت فرایند پذیرش ، مکاتبات با دانشگاه سپس فرایند ویزا متقاضی را همراهی می کنند.

متقاضیان محترم می توانند حتی بعد از اعزام به کشور مقصد ، همچنان با مشاورانشان در تماس باشند و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوند.

برای دریافت مشاوره تحصیلی می توانید فرم مشاوره تحصیلی را تکمیل کرده و یا از طریق راه های ارتباطی با موسسه تماس حاصل فرمایید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

03

خدمـــــات مـــــا

مـشـاوره تخـصصی

تحصیل در کشورهای استرالیا، نیوزیلند و آمریکا

تـرجـمه مــدارک

یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل پروسه

ارســال ارز

معتبرترین صرافی ها در کوتاهترین زمان ممکن