زبانراه های ساده روزمره برای بهبود زبان انگلیسی

سازگاری با زندگی در یک کشور جدید می تواند یک وظیفه سخت باشد و هنگامی که شما در استرالیا مستقر هستید ، این کار حتی اگر با انگلیسی کش مکش داشته باشید ، سخت تر می شود . به بسیاری از دانشجویان بین المللی و حتی دیگران توصیه می شود که درک قوی زبان انگلیسی ، راهی عالی برای تحصیل در استرالیا است .

چندین  آزمون رسمی ، از جمله  IELTS، Pearson و Cambridge وجود دارد ، اما این تنها راه برای انجام این کار نیست . تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود را می توان در هر زمانی از روز به روش های مختلفی انجام داد که به کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس شما کمک می کند .

این ها تنها چند راه برای تقویت زبان انگلیسی در زندگی روزمره هستند .

رو به روی آینه بایستید

چند دقیقه در روز با آینه صحبت کنید ، با این کار از زبان بدن و علامات صورت خود آگاه می شوید . این کار می تواند هر صبح قبل از ترک خانه ، یا در پایان روز قبل از رفتن به رختخواب صورت گیرد . به سادگی یک موضوع را انتخاب کنید و برای چند دقیقه با آینه صحبت کنید . هرچه این کار را بیشتر انجام دهید مرتبه بعدی که با یک شخص صحبت می کنید اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت .

tech-savvy باشید

راه هایی که می توانید از فن آوری برای تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنید کم نیستند . پادکست ها ، وبینارها ، آموزش های آنلاین و آزمون ها ، و همچنین مجموعه ای از برنامه ها همه و همه در اختیار شما هستند . اپلیکیشن هایی مانند FluentU، وجود دارند که محتوای رسانه ای واقعی (اخبار، موزیک ویدیوها، آگهی ها) را به درس های شخصی تبدیل می کند ، در حالی که Duolingo به شما کمک می کند زبان انگلیسی را از زبان های مختلف در جلسه های 10 تا 20 دقیقه ای یاد بگیرید .

سعی کنید انگلیسی فکر کنید

این کار را با یک فرآیند تدریجی شروع کنید – زمانی که تنها هستید با انگلیسی فکر کردن شروع کنید و سپس آن را به تعاملات واقعی تبدیل کنید . به عنوان مثال  سفارش غذا در یک رستوران .

مشاهده تلویزیون

غرق کردن خودتان در زبان انگلیسی به شما کمک می کند در گوش دادن اعتماد به نفس بیابید و زبان محلی ها را بهتر درک کنید . تلویزیون پر از بازیگران تندگو است و تمرین کردن به روشی که آن ها صحبت می کنند به شما کمک خواهد کرد که با افراد در شرایط روزمره بهترصحبت کنید . این نیز یک ابزار ارزشمند برای آشنا شدن با عبارات روزانه و عامیانه ، لهجه های مختلف منطقه ای و بین المللی و ویژگی ها و انفعالات است .

صدای خودتان را ضبط کنید

از تلفن هوشمند یا دیکشنری خود استفاده کنید تا صدای خودتان را ضبط کنید . شاید یک صحنه از یک فیلم یا یک بازی را بخوانید ، سپس به آن گوش دهید و آن را با منبع مقایسه کنید . به تفاوت تلفظ گوش دهید ، تغییر ایجاد کنید و تمرین را ادامه دهید . در ابتدا ممکن است گوش دادن به صدای خودتان عجیب و غریب به نظر برسد ، اما هنگامی که به آن عادت می کنید متوجه می شوید که کدام بخش از صحبت کردن شما نیازمند کار بیشتر است .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studiesinaustralia.com