دانشگاه های نیوزیلند

دانشگاه های نیوزیلندآیا به دنبال تحصیل در نیوزیلند و دانشگاه های نیوزیلند هستید ؟ خب درک تصمیم تحصیل در دانشگاه های نیوزیلند آسان است ، چرا که به نظر می رسد این کشور همه این ها را داشته باشد : دانشگاه های مشهور، کیفیت زندگی ، جوامع متنوع ، شهر های پر جنب و جوش ، مناظر طبیعی زیبا و محدوده بی نظیری از فعالیت های در فضای باز، همه در یک منطقه نسبتا جمع و جور .

تعداد معروفترین دانشگاه های نیوزیلند به هشت دانشگاه می رسد ، که همه آن ها در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2018 لحاظ شده اند . این دستاورد برای کشوری که تنها 4.7 میلیون نفر جمعیت دارد بسیار خیره کننده به نظر می رسد . علاوه بر این ، سیستم آموزش عالی نیوزلند همچنین دارای 18 موسسه فن آوری و تکنولوژی پیشرفته است که دوره های حرفه ای متناسب با سطوح مختلف را با تمرکز بر مهارت های علمی و عملی ارائه می دهند .

چارچوب صلاحیت نیوزلند (NZQF) در قلب نظام آموزش عالی نیوزیلند قرار دارد و این امر حاکی از حفظ استانداردهای کیفیت است . بسیاری از دانشجویان با خوشحالی می دانند که اندازه کلاس در دانشگاه های نیوزیلند کوچک است ، به این معنی که شما می توانید سطح خوبی از تعامل استاد / دانشجو را انتظار داشته باشید . سیستم آموزش عالی نیوزیلند در رتبه بندی قدرت سیستم آموزش عالی QS در سال 2016 در رتبه 16 جهان قرار داشت .

دانشگاه های نیوزیلند بورسهای متفاوتی در مقاطع مختلف تحصیلی مختلف به دانشجویان بین المللی ممتاز اعطا می کنند .

در کل به علت حمایت دولت نیوزیلند از پروژه های تحقیقاتی شهریه دوره دکترا در این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا پایین تر است و دانشجو با اخذ پذیرش از دانشگاه های نیوزیلند تنها یک سوم هزینه اصلی را پرداخت می کند که سالانه حدود پنج تا شش هزار دلار نیوزیلند است .

دانشگاه های نیوزیلند بخصوص برای توسعه بخش پژوهشی خود بورس های بسیار مناسب با پوشش شهریه ، بیمه و هزینه زندگی برای دوره های تحقیقاتی ارشد و دکترا ارائه می دهند .

دانشگاه های نیوزیلند و شهرهایی که در آن واقع شده اند عبارتند از :

  • دانشگاه اوکلند در شهر اوکلند
  • دانشگاه اوتاگو در شهرداندین
  • دانشگاه کانتربری در شهر کریسچرچ
  • دانشگاه ویکتوریا در شهر ولینگتون
  • دانشگاه مسی در شهر پالمرستون
  • دانشگاه وایکاتو در شهرهامیلتون
  • دانشگاه تکنولوژی اوکلند در شهر اوکلند
  • دانشگاه لینکلن درشهر کانتربری

در زیر می توانید دانشگاه های مورد نظر خود جهت تحصیل در نیوزیلند را مشاهده کنید .