لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

جلسه پرسش و پاسخ با نماینده دانشگاه سیدنی و کالج تیلور

نماینده دانشگاه سیدنی و کالج تیلور

 

نماینده دانشگاه سیدنی و کالج تیلورجلسه پرسش و پاسخ با نماینده دانشگاه سیدنی و کالج تیلور در موسسه گروه راد

جلسه پرسش و پاسخ با حضورآقای Feras Sallan مدیر بخش بین الملل دانشگاه سیدنی و خانم Julia Dudnik از کالج تیلور، یکشنبه 17 اردیبهشت در موسسه گروه راد برگزارشد.

دانشگاه سیدنی اولین دانشگاه ساخته شده در استرالیا و چهل و ششمین دانشگاه دنیا که در بندر زیبای سیدنی واقع شده و هر ساله دانشجویان بین المللی بسیاری را جذب می کند.

کالج تیلور یکی ازمعتبرترین کالج های برگزار گننده دوره های پیش دانشگاهیfoundation  در استرالیا که مدرک فارغ التحصیلان آن مورد تایید همه دانشگاه های استرالیا بخصوص دانشگاه سیدنی می باشد.

دانش آموزانی که دوره پیش دانشگاهی را در ایران نگذرانده اند و یا اینکه معدل آنها در پیش دانشگاهی پایین است و شرایط پذیرش در دانشگاهی مانند سیدنی را ندارند، می توانند با گذراندن این دوره در کالج تیلور شانس ورود به این دانشگاه را برای خود باز کنند.

از آنجایی که سوالات و مسائل مربوط به پذیرش در مقطع دکترا کاملا متفاوت با مقطع کارشنسی و ارشد می باشد ، جلسه در دو بخش مجزا برگزار شد تا شانس بیشتری برای استفاده بهینه ازوقت و پاسخگویی حاضرین محترم ایجاد گردد :

ابتدا متقاضیان تحصیل در استرالیا برای مقطع کارشناسی و ارشد از مشاوره فردی و گروهی استفاده کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمودند.

سپس نماینده دانشگاه سیدنی و کارشناس ارشد موسسه گروه راد ، در مورد پروسه پذیرش در مقطع دکترا برای مشتاقان ادامه تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا سخنرانی داشتند.

اطلاعات لازم در مورد دانشگاه سیدنی، دانشکده ها و رشته های موجود، چگونگی تحقیق در زمینه های مورد علاقه، ارتباط با اساتید و … نکات آموزنده ارائه شده این بخش را تشکیل می داد.

خصوصا آشنایی با خدمات موسسه راد ، در زمینه پذیرش برای مقاطع مختلف ، خدمات ویزا و سایر خدمات مورد نیازاعزام دانشجو ازدیگر محورهای سخنرانی بودند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *