کالج های کانادا2019-06-16T18:30:19+04:30

کالج های کانادا

دوره های ارائه شده در کالج های سراسر دنیا به منظور آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار می باشند . در واقع در کالج ها بیشتر به جنبه کاربردی رشته مورد نظر می پردازند و روی تئوری تمرکز کمتری دارند . بدین منظور تحصیل در کالج های کانادا را به متقاضیانی توصیه می کنیم که قصد دارند هر چه سریع تر وارد بازار کار این کشور شوند .

به دلیل این که اکثر کالج های کانادا ، دوره کاروزری ای به عنوان بخشی از دوره اصلی خود دارند ، به متقاضی این فرصت داده می شود تا ارتباطات کاری خود را در این دوره های کارورزی گسترش داده و شانس استخدام شدن خود را افزایش دهند .

علاوه بر دلایل ذکر شده تحصیل در کالج های کانادا به متقاضیانی که شرایط علمی ورود به رشته دلخواه خود در دانشگاه را ندارند نیز توصیه می شود . اما چرا ؟! زیرا شرایط پذیرش در کالج ها نسبت به دانشگاه ها ساده تر و ادامه تحصیل در دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی از کالج های کانادا به راحتی امکان پذیر است .

نمره زبان ، جهت اخذ پذیرش کالج های کانادا

برخی از کالج ها به نمره زبان حداقل آیلتس ۶ نیاز دارند . در صورتی که نمره زبان متقاضی به 6 نرسد ، امکان گذراندن کلاس ها و دوره های زبان در همان کالج نیز وجود دارد .
متقاضی می تواند با گذاراندن این دوره ها سطح زبان خود را ارتقاء داده و به نمره مورد نظر برای رشته مورد علاقه دست یابد .

شهریه کالج های کانادا

شهریه کالج ها به عوامل متعددی بستگی دارد و کمی با یکدیگر متفاوت اند . از جمله این عوامل می توان به دوره ، ایالت محل تحصیل و … اشاره کرد . اما شهریه کالج ها به طور تقریبی برای دوره کاردانی حدود 14۰۰۰ و برای کارشناسی حدود ۱8۰۰۰ دلار در سال می باشد .

شرط سنی جهت اخذ پذیرش از کالج های کانادا

معمولا محدودیت سنی ای برای اخذ پذیرش از کالج های کانادا وجود ندارد . اما سن ، هدف از تحصیل و شرایط دیگر دانشجو برای اخذ ویزا بسیار با اهمیت است .

گذر از کالج های کانادا به دانشگاه های کانادا

دانشجویانی که از کالج های کانادا فارغ التحصیل شده اند می توانند با انتقال واحد های درسی از کالج به دانشگاه های کانادا به تحصیل خود ادامه دهند و به مقاطع بالاتر دست یابد .
در واقع دانشجو در کالج مهارت زبان و پایه درسی خود را تقویت کرده و با اندوخته علمی بهتری وارد دانشگاه می شود .

در ادامه برخی از این کالج ها را به شما معرفی می کنیم .

کالج های کانادا

کالج های کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید .

آخرین مطالب سایت

سایر مقالات مربوط به کانادا

وبینار ویزای دیدار و اعزام توریستی در تاریخ ۱ تیر ۹۹ – برگزارکننده مسعود تخمه‌چی

اداره مهاجرت استرالیا تحصیل آنلاین در دانشگاه تاسمانیا را برای اقامت دائم می‌پذیرد

Go to Top