تحصیل در نیوزیلندتحصیل در نیوزیلند
تحصیل در نیوزیلند2018-09-22T10:53:25+00:00

تحصیل در نیوزیلند

نیوزیلند از جمله کشورهایی است که همواره شرایط خوبی برای دانشجویان بین المللی فراهم آورده است. دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیوزیلند با حفظ استانداردهای جهانی از نظر کیفیت آموزشی در سطح بالایی قرار دارند. دانشگاه های این کشور همواره در جایگاه خوبی در رتبه بندی های جهانی مانند تایمز و QS را به خود اختصاص داده اند.

دانشگاه های اکلند و اوتاگو جزو دانشگاه های ممتاز و دانشگاه مسی ، کانتربری ، وایکاتو ، دانشگاه ویکتوریا ، لینکولن نیز ازدانشگاه های خوب در لیست وزارت علوم می باشند.

علاقه مندان به تحصیل در نیوزیلند دلایل بسیاری برای انتخاب خود دارند مانند :

  1. کیفیت بالای آموزش در دانشگاه های نیوزیلند
  2. معتبر بودن مدراک تحصیلی دانشگاه های نیوزیلند در دنیا
  3. زبان رسمی کشورانگلیسی است و این برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج امتیاز ویژه ای است.
  4. هزینه تحصیل نسبت به کشورهایی مانند آمریکا ، انگلیس ، کانادا و حتی استرالیا پایین تر است.
  5. اجازه کار در حین تحصیل
  6. امکان اقامت بعد از تحصیل
  7. طبیعت بکر وزیبا همچنین آب وهوای خوب
  8. مردمانی خونگرم و دوست داشتنی
  9. تنوع فرهنگی
  10. ثبات اقتصادی و استاندارد بالای زندگی

هزینه زندگی پایین ، استاندارد بالای زندگی ، امنیت اجتماعی و ثبات اقتصادی از عواملی است که علاقه مندان تحصیل در نیوزیلند را افزایش داده است . طبق گزارش واحد اطلاعاتی اکونومیست ، اکلند هشتمین شهر برتر دنیا شناخته شده است.

متقاضیان تحصیل در نیوزیلند با گرفتن مشاوره از موسسه در خواهند یافت که آیا شرایط لازم برای ادامه تحصیل درنیوزیلند را دارند یا خیر؟ سپس با توجه به زمان آغاز سال تحصیلی نیوزیلند برنامه ادامه تحصیل در نیوزیلند را با زمان بندی مناسب شروع کنند.

از آنجایی که ادامه تحصیل در نیوزیلند نیاز به اطلاعات مختلفی دارد و آگاهی از اطلاعات به تصمیم گیری شما کمک می کند سعی شده است تا حد امکان مطالب لازم در این وب سایت جهت ادامه تحصیل در نیوزیلند آورده شود.

امید است با مطالعه این مطالب کمک موثری جهت موفقیت شما در تحصیل در نیوزیلند برداشته باشیم و شما با آگاهی از شرایط تحصیل در نیوزیلند همچنین هزینه های تحصیل در نیوزیلند بهترین انتخاب را نمایید.

در صورت علاقه به تحصیل در نیوزیلند فرم ارزیابی را پرکنید تا مشاوران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قراردهند.