تحصیل در نیوزیلند می تواند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشد ، اگر به دنبال یک آموزش جهانی در یک محیط امن و زیبا هستید . هنگام انتخاب تحصیل در نیوزیلند ، می توانید اطمینان داشته باشید که در هر موسسه ای در سیستم آموزشی نیوزیلند از بالاترین استانداردهای آموزشی برخورد خواهید شد . تحصیل در نیوزیلند ترکیبی ارزشمندی از فرصت ها ، فرهنگ ، اقتصاد و آب و هوا را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

نیوزیلند یک مقصد عالی برای دانشجویان بین المللی است که یک سیستم آموزش جهانی را ارائه می دهد . همه دانشگاه های نیوزیلند از استانداردهای جهانی پیروی می کنند و به طور مرتب مورد آزمایش و نظارت دولت قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که سطح تحصیلات به طور مرتب بهبود می یابد . تحصیل در نیوزیلند دارای یک سیستم آموزشی پیشرفته و پاسخگو است ، که ترکیبی از اصول سنتی تدریس با نوآوری و فن آوری است و در سطح جهانی مورد احترام است .

اما چرا تحصیل در نیوزیلند ؟

1 – رتبه بندی جهانی

با گزینه های موجود بسیار زیاد ، انتخاب دوره درست جهت تحصیل در نیوزیلند همیشه یک تصمیم سخت است . با توجه به اینکه هر دانشجو ، دوره و دانشگاه متفاوت است ، تصمیم گیری می بایستی به صورت آگاهانه انجام پذیرد .

رتبه بندی دانشگاه های نیوزیلند یک روش عالی برای کمک به مقایسه شاخص های عملکرد کلیدی در دانشگاه های مختلف است . خوشبختانه همه هشت دانشگاه نیوزیلند در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2018-19 * رتبه بندی شده اند که برای کشورهایی که کمتر از 5 میلیون نفر جمعیت دارند بسیار خیره کننده است !

2 – مزایای کار حین تحصیل در نیوزیلند

نیوزیلند مزایای کار منحصر به فردی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد ، از جمله توانایی کار تمام وقت در تعطیلات و گزینه ای برای درخواست مجوز کار شش ماهه برای به دست آوردن امتیاز برای درخواست اقامت .

3 – تجربه یادگیری با کیفیت با تحصیل در نیوزیلند

سیستم آموزشی نیوزیلند مبتنی بر تحقیق است ، چون برگرفته از مدل آموزش بریتانیا است . این بدان معنی است که شباهت های زیادی بین دو سیستم وجود دارد ، مانند روش های تدریس . انتظار می رود که کارمندان دانشگاهی نیز جزو محققان و همچنین معلمان باشند . تحصیل در نیوزیلند یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا را تضمین می کند . کمیته معاونین مجلس نیوزلند ، نماینده دانشگاه ، مسئولیت قانونی را برای تصویب و تعدیل دوره ها دارند .

4 – زیبایی طبیعی

نیوزیلند دارای زیباترین مناظر جهان است و برای کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند ، تحصیل در نیوزیلند انتخاب شگفت انگیزی است. شما می توانید در تعطیلات آخر هفته به اسکی روی آب ، پیاده روی ، قایقرانی یا کاوش فرهنگ محلی بپردازید .

5 – فرصت های گسترده برای مطالعه و تحقیق

هشت مؤسسه ای که سیستم دانشگاهی را در نیوزیلند تشکیل می دهند ، در دو جزیره اصلی ، شمال و جنوب واقع شده اند . این توزیع دانشجویان فرصتی برای ادامه تحصیل در نیوزیلند و فرهنگ آن را فراهم می کند . اگرچه تمام دانشگاه ها در رشته های هنر، تجارت ، علوم پایه و … مدرک ارائه می دهند ، اما هر کالج دوره های متمایزی برای ارائه در بر دارد .

بر خلاف بسیاری از کشورهای جهان، دانشگاه های نیوزیلند رقابت زیادی برای پذیرش دانشجو با تحصیلات دانشگاهی ندارد . به دلیل اینکه دانشگاه های نیوزلند ظرفیت بیشتری نسبت به تعداد دانشجویان دارند . دانش آموزان با نمرات متوسط می توانند به آسانی وارد برنامه های کارشناسی شوند . از این رو الزامات ورودی برای تحصیل در نیوزیلند در مقایسه با بسیاری از دانشگاه های برتر جهان بسیار کم تر است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ، فرم مشاوره تحصیلی ما را تکمیل فرمایید .

منبع : www.studyinnewzealand.govt.nz