کالج های زبان در استرالیا2018-10-31T15:07:07+00:00

کالج های زبان در استرالیاکالج های زبان در استرالیا

کالج های زبان در استرالیا یکی از انواع موسسات آموزش زبان انگلیسی در استرالیا می باشند . دوره های زبان انگلیسی علاوه بر کالج های زبان در استرالیا توسط دانشگاه های استرالیا ، TAFE ها و موسسات خصوصی هم ارائه می شود . در ادامه توضیحاتی در مورد هریک از موارد ذکر شده ارائه خواهیم داد .

دانشگاه ها

تقریبا تمامی دانشگاه ها از مراکز زبان برخوردار هستند و دوره های مختلف زبان را ارائه می دهند . دانشجویان می توانند زبان انگلیسی را از سطوح پایه تا پیشرفته در این مراکز فرا بگیرند . دوره های ویژه زبان همچون ایلتس ، انگلیسی بازرگانی ، پزشکی و غیره نیز در این مراکز تدریس می گردد .

دانشجویانی که داری حد نساب کمتری در مدرک ایلتس یا تافل هستند می توانند پس از گذراندن ۳ تا ۱۰ ماه در دوره های تعیین شده موسوم به ورود مستقیم بدون نیاز به امتحان مجدد ایلتس یا تافل وارد دوره اصلی دانشگاه شوند .

اکثر این مراکز آزمون رسمی ایلتس را نیز برگزار می کنند .

TAFE

تیف دیگر مرکز ارائه دهنده دوره های زبان می باشد . همانند دانشگاه ها دوره های متنوعی برگزار می گردد . شهریه هفتگی این دوره ها از ۳۰۰$ می باشد .

موسسات خصوصی

مراکز خصوصی نیز کلاسهای زبان در سطوح مختلف برگزار می کنند و دانشجویان را برای آزمون آیلتس یا اهداف دیگر آماده می کنند معمولا شهریه این مراکز ارزانتر از دانشگاه و تیف می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی در استرالیا و همچنین سایر مطالب تحصیل در استرالیا ، روی عبارت مورد نظر کلیک فرمائید .

آخرین مطالب سایت

  • انرژی تاریک

انرژی تاریک

اکتبر 21st, 2018|0 Comments

انرژی تاریک حدود 200 میلیارد کهکشان که هر کدام دارای تقریبا 200 میلیارد ستاره [...]