دانشگاه ECU

دانشگاه ECU در شهر پرت واقع گردیده و نامش برگرفته از نام Edith Dircksey Cowan اولین نماینده زنی است که به مجلس استرالیا راه یافت . دانشگاه ECU یا دانشگاه ادیث کوان در سال 1991 تاسیس و در طول این مدت با توجه به رشد سریع بعنوان دانشگاهی با کیفیت و با سطح بالای رضایت مندی دانشجویان و تحقیقات بین المللی شناخته شده می باشد . دانشگاه ECU دارای بیش از 27000 دانشجوی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد . دانشگاه ECU همچنین سالانه پذیرای بیش از 4000 دانش آموز از بیش از 100 کشور جهان می باشد .

پیشنهاد میکنم مقاله تحصیل در استرالیا مطالعه فرمایید .

پروفسور استیو چپمن ، معاون دانشگاه ECU

تصمیم برای تحصیل در خارج از کشور هم چالش برانگیز و هم هیجان آور است .

من به تازگی از اسکاتلند به پرت بعنوان پنجمین معاون دانشگاه نقل مکان کرده و شخصا می توانم دانشگاه ECU را به همه کسانی که آرزوی حضور و ادامه تحصیل در شرایطی با کیفیت بالا , در منطقه ای با فرهنگی با طراوت و با طبیعتی زیبا را دارند پیشنهاد نمایم .

ما ابتدا دانشجویان را در شرایطی یکسان با شرایط خودمان قرار می دهیم و این چیزی است که باعث گردیده تا تحقیقات و آموزش وابسته به صنعت و مطالعات حمایتی از محیط زیست دانشگاه ECU را طی مدت هفت سال از سال 2010 تا 2016 بعنوان دانشگاهی 5 ستاره از سوی Good Universities Guide معرفی نماید .

دوره های ما بر اساس مشاوره های گسترده صنعتی بوده و مدرسان ما تجارب فراوانی در حوزه صنعت و شبکه دارند . روابط ما با گروههای صنعتی باعث گریده تا دانشجویان دانشگاه ECU از طریق عملیات میدانی و از طریق فرصتهای موجود بصورت داوطلبانه بعنوان بخشی از دوره های آموزشی از این مزایا بهره مند گردند .

بنابراین فارغ التحصیلی باشید که دنیا به آن نیاز دارد و تحصیل در استرالیا را در دانشگاه ECU تجربه کنید .

جهان ما پویاتر از همیشه و با رویش ایده ها و موقعیت های جدید در پیش روست .

شما چگونه با این تغییرات همیشگی محیط خود کنار می آیید ؟

شما یاد خواهید گرفت و بهترین راه یادگیری کسب تجربه در مسیر آن است .

دانشگاه ECU دانشگاهی است برای کسب مهارتهای علاقه مندان به تحصیل در استرلیا که به صورت تجربی و عملی مهارتهای لازم را بدست می آورند . مهارتهایی که به شما اجازه خواهد داد تا ضمن درک و روبرو شدن با چالشهای جدید و در این جهان در حال تحول رشد نمایید .

رتبه دانشگاه ECU

 • از طرف موسسه (Good University Guide (GUG به مدت هفت سال از سال 2010 تا 2016 در ردیف دانشگاههای پنج ستاره معرفی گردید .
 • از سوی موسسه MULTIRANK نیز خبر خوبی برای فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شد و این دانشگاه با دریافت امتیاز عالی بعلت ارتباطات داخلی بسیار خوب بازار کار مناسبی برای فارغ التحصیلان این دانشگاه فراهم نموده است .
 • در رتبه بندی QS جزو 751 – 800 دانشگاه دنیا قرار دارد .

پردیس های دانشگاه ECU

دانشگاه ECU دارای سه پردیس با امکاتی مانند خدمات مشاوره ، مراکز خدمات درمانی و بهداشتی ، چشم پزشکی ، شنوایی ، مراقبت از کودکان ، سالن زیبایی ، سالنهای بدنسازی و تناسب اندام و … می باشد . پردیس های این دانشگاه بشرح ذیل می باشد :

 • Joondalup Campus
 • Mount Lawley Campus
 • South West Campus

دانشکده های دانشگاه ECU

 • هنر و علوم انسانی
 • تجارت و حقوق
 • مهندسی و فن آوری
 • علوم پزشکی
 • پرستاری و مامایی
 • تربیت مدرس
 • آکادمی هنر

بورسیه های دانشگاه ECU

سیستم بورس دانشگاه ECU بسیاری از دانشجویان در خصوص هزینه هایی همچون شهریه دانشگاه ، کتاب ، سفر و دیگر هزینه ها کمک می کند تا فشار مالی کمتری به آنها در دوره تحصیل وارد شود که حتی مستلزم بازپرداخت بصورت وام نبوده و بصورت منابع مالی در اختیار دانشجویان متقاضی قرار می گیرد :

Merit International Scholarship

این بورس به دانشجویان ممتاز همه مقاطع و همه رشته ها تعلق می گیرد که 10 درصد از هزینه شهریه را پوشش می دهد .

Awards Endeavour

برنامه بورسیه تحصیلی دولت استرالیا بر پایه شایستگی و رقابتی در سطح بین المللی یکی دیگر از بورسیه های این دانشگاه می باشد .

بورسیه به دانشجویان مستعد و دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی همچنین دوره های research تعلق می گیرد و با توجه به مقطع تحصیلی و شرایط متغیر میباشد .

(International Postgraduate Research Scholarships (IPRS

این بورس از طرف دولت استرالیا برای حمایت از تحقیقات و جذب دانشجویان ممتاز و فعال است که سالانه به 330 دانشجو علاقه مند به تحصیل در استرالیا برای همه دانشگاه داده می شود . هر دانشگاهی براساس معیارهای مشخص از طرف دولت ظرفیت خاصی برای این بورس دارد .

بورس مذکور هزینه شهریه و بیمه را پوشش می دهد و معمولا کسانی که این بورس را می گیرند شامل بورس APA نیز می شوند و این بورس به ارزش هزینه زندگی سالانه تا 26000 دلار برای دوسال ارشد تحقیقاتی و سه سال مقطع دکتراست .

لینک مفید : www.ecu.edu.au

[/fusion_text]

تصاویر دانشگاه ECU

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]