دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا در شهر کانبرا ، پایتخت کشور استرالیا درسال 1967 تاسیس شده است . دانشگاه کانبرا خود را متعهد به آموزش به روز و افزایش کیفیت علمی دانشکده های متعدد می داند ، خدماتی که از طرف بهترین محققان و اساتید علمی استرالیا و جهان به دانشجویان بومی و بین المللی ارائه می گردد . تمامی تلاش دانشگاه کانبرا برای آن است تا هر دانشجویی از هر کشوری از جهان را با هر سابقه ی شغلی و تحصیلی در مسیر مناسب و قابل قبول خود قرار دهد . این موضوع به نوعی استراتژی اصلی دانشگاه کانبرا است تا با ارائه ی یک سرویس ممتاز رضایت مندی دانشجویان بین المللی را به همراه داشته باشد .

در صورتی که پیش از تحصیل در استرالیا نیازمند یادگیری دقیق تر زبان انگلیسی و آمادگی بیشتر برای حضور در کلاس های درسی تان باشید ، می توانید از دوره های آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه کانبرا بهره ببرید . دوره های Pathway در رشته های مختلف تحصیلی نیز شما را در انتخاب بهتر مسیر آینده تان که مبدا آن این دانشگاه خواهد بود کمک خواهد کرد .

پیشنهاد میکنم مقاله هزینه تحصیل در استرالیا

رتبه دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا در میان 4 درصد بهترین دانشگاه های دنیا و 100 دانشگاه جوان جهان قرار دارد . بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مختلف در دانشگاه آینده شغلی و شانس کسب مشاغل با درآمد قابل قبول را دارند .

زیر شاخه های رشته های تحصیلی ورزش و توانبخشی رتبه اول را در میان تمامی دانشگاه های استرالیا دارا می باشد .

دانشجویان تکنولوژی دانشگاه کانبرا ، برای 5 سال برنده ی جایزه ی Microsoft Imagine Cup شده اند که این جایزه تا به حال 10 مرتبه در جهان اعطا شده است . رشته های تحصیلی ژنتیک ، دانش ورزش و پرستاری در دانشگاه در بالاترین استاندارد آموزش و تحقیقات علمی در جهان قرار دارند .

دانشکده های دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا دارای چهار دانشکده است :

  • Faculty of Arts and Design
  • Faculty of Business,Government and Law
  • Faculty of Education, Science, Technology and Mathematics
  • Faculty of Health

پردیس های دانشگاه کانبرا

پردیس Bruce

این پردیس در منطقه ی بروس Bruce شهر کانبرا ، پایتخت کشور استرالیا قرار دارد . اولین پردیس دانشگاه کانبرا که مملو از درختان بومی استرالیا و حیات وحش جذاب این کشور است و تا مرکز شهر فاصله ی چندانی ندارد . شما می توانید از مراکز تفریحی و سرگرمی پردیس ، کتابخانه ، کافه ها و همین طور مرکز بهداشت پردیس استفاده کنید و جالب تر اینکه در همه ی این مکان ها کانگروها ی دوست داشتنی استرالیا این طرف و آن طرف دیده می شوند .

پردیس Queensland

در این پردیس بازه ای از رشته های تحصیلی از طرف دانشگاه کانبرا و شبکه ی علوم فنی Queensland همراه با پروژه های کاربردی و صنعتی مربوط به آن ها ارائه می گردد . این موضوع تجربه ی بی نظیری از تحصیل و کار در این رشته ها را برای دانشجویان مورد علاقه در کنار کادر آموزشی مجرب و شناخته شده فراهم می آورد . شبکه علوم فنی Queensland در شش منطقه ی مختلف ایالت برگزارکننده ی این دوره ها می باشد . این مرکز در واقع بزرگترین مرکز آموزش فنی در میان دانشگاه های استرالیا محسوب می شود که سالانه بیش از 180 هزار دانشجو را در 500 رشته ی تحصیلی پوشش می دهد .

پردیس Melbourne

همکاری نزدیک دانشگاه کانبرا با کالج تجارت جهانی در ملبورن ، فرصت بسیار خوبی را برای دانشجویان به منظور تجربه ی علمی و کاربردی در رشته های حوزه ی تجارت و صنعت ایجاد کرده است . کار و یادگیری در کنار اساتید کار آزموده و اطمینان از کار در محیط های حرفه ای صنعت در سراسر جهان ، تجربه ای ارزشمند برای تک تک دانشجویان خواهد بود . این پردیس تنها چند دقیقه تا ایستگاه مرکزی ملبورن فاصله دارد و امکانات مربوط به اسکان دانشجویان در همین محدوده قرار دارد . هر دانشجو می تواند از فرصت های مطالعاتی و همین طور کتاب ها و مقالات به روز در این زمینه بهره ببرد . در حالی که شما از تحصیلات عالی خود لذت می برید ، می توانید رزومه ی کاری تان را ارتقا دهید .

بورس های تحصیلی دانشگاه کانبرا

بورسیه های تحصیلی باعث می شود تا دانشجو تمرکز و وقت بیشتری برای حضور در دانشگاه و یا مطالعه و تحقیق در مورد واحد ها درسی خود داشته باشد . طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی از طرف دانشگاه کانبرا به دانشجویان ممتاز دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه خواهد شد مانند :

  • AusAID Scholarships
  • Endeavour Awards

لینک مفید : www.canberra.edu.au

[/fusion_text]

تصاویر دانشگاه کانبرا

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]