لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلیبورسیه تحصیلی

منابع بسیاری برای دانشجویان وجود دارد که در آن ها به جستجو برای بورسیه تحصیلی بپردازند ، و همچنین خدمات بسیاری وجود دارد که دانشجویان را برای دسترسی به پایگاه داده بورس تحصیلی خود شارژ می کند یا از طرف دانشجویان جستجوی بورس تحصیلی را انجام می دهد .

اگر شما زمان دارید و منابع برای شما در دسترس هستند ، پس بسیاری از جستجوهای بورس تحصیلی را می توان به صورت رایگان در اینترنت یافت . سایت   InternationalScholarships.com یکی از منابعیست که امکان جستجوی بورس تحصیلی را به صورت رایگان ارائه می دهد ، اما تعداد بسیاری از سایت های مشابه این مورد نیز وجود دارند . وقت بگذارید ، تکالیفتان را انجام دهید و سپس شما قادر خواهید بود به تمام اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید .

کلاهبرداران بورس تحصیلی

کلاهبرداران بورس تحصیلی همه جا پیدا می شوند و به عنوان یک دانشجوی بین المللی شما هدف اول برای این افراد هستید که می خواهند پول شما را به جیب بزنند . قواعد کلی درباره کلاهبرداری های بورس تحصیلی عبارتند از :

  • اگر شما پول پرداخت کنید تا پول به دست بیاورید ، ممکن است کلاهبرداری باشد .
  • اگر لحن صحبت و امیدواری هایی که به شما می دهند خیلی خوب باشد ، این نیز ممکن است کلاهبرداری باشد
  • زمان صرف کنید ، نه پول
  • هیچکس نمی تواند تضمین کند که شما بورسیه تحصیلی بگیرید
  • پایه های بورس تحصیلی قانونی ، اپلیکیشن فی را نمی پردازند
  • اگر نسبت به یک پیشنهاد مشکوک هستید ، این شک می تواند دلیل خوبی برای نادرست بودن باشد

آیا من برای بورس تحصیلی واجد شرایط هستم ؟

واجد شرایط بودن به نوع بورسیه تحصیلی بستگی دارد . هیچ قاعده کلی در مورد این که شما واجد شرایط بورسیه تحصیلی هستید ، وجود ندارد . تمام بورسیه های تحصیلی در شرایط واجد شرایط بودن خود متفاوت هستند . برخی از آنها نمره TOEFL خاصی درخواست می کنند ، برای برخی از آن ها کشور شما اهمیت دارد ، بعضی از شما می خواهند که یک GPA مشخص داشته باشید و … شما بایستی تحقیقات خودتان را انجام دهید تا متوجه شوید برای بورسیه تحصیلی هدف خود ، واجد شرایط هستید یا خیر .

چطور برای اخذ بورسیه تحصیلی درخواست بدهم ؟

درست به مانند واجد شرایط بودن ، قاعده خاصی در مورد چگونگی در خواست بورس تحصیلی وجود ندارد . برخی برای یک قطعه کار خاص نوشته شده را از شما درخواست می کنند ، برخی از شما درخواست می کنند یک زمینه خاص را پیگیری کنید و برخی از شما فقط درخواست می کنند که application form پر کنید . اگر یک بورسیه تحصیلی پیدا کنید که ممکن است واجد شرایط آن باشید ، با سرپرست اهدا کننده آن تماس بگیرید . در سایت InternationalStudent جزئیات تماس مدیران اهدا کننده بورسیه های تحصیلی برای شما گرد آوری شده است .

نویسنده : امید کریمی

منبع : InternationalScholarships.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *