بورسیه تحصیلی دانشگاه سیدنی استرالیابورسیه تحصیلی دانشگاه سیدنی استرالیا

دانشگاه سیدنی استرالیا هر ساله تعدادی بورسیه را به دانشجویان بین الملل اختصاص می دهد . این بورسیه تحصیلی دانشگاه سیدنی استرالیا براساس اولویت و شایستگی به دانشجویان اعطا می شود . به صورت کلی می توان گفت که مدارک تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، معدل ، نمره زبان و همچنین رزومه قوی تحقیقاتی به دانشجویان و متقاضیان این امکان را می دهد که شانس خود را برای تحصیل و کسب بورسیه در این دانشگاه برتر امتحان کنند .

در این راستا دانشگاه سیدنی برای دانشجویانی که قصد ورود به دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکتری را دارند بورسیه هایی به ارزش 5000 دلار استرالیا و همچنین 40000 دلار استرالیا را اختصاص داده است .

از آنجایی که این بورسیه ها برای ترم 2 سال 2018 می باشند دانشجویان می بایست هر چه سریع تر اقدام کنند .

دانشگاه سیدنی قدیمی ترین دانشگاه کشور استرالیا بوده و هر ساله در رتبه بندی سایت QS

بالاترین رتبه را در بین دانشگاه های شهر سیدنی به خود اختصاص می دهد .

دانشگاه سیدنی هر ساله با ارائه رشته های متنوع در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا بیش ازهزاران دانشجوبین المللی را جذب می کند.

تعداد دانشجویان بین المللی در سال 2016 حدود 14 هزار نفر بود که 45 درصد در دوره کارشناسی و 55 درصد در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل بودند .

دانشگاه سیدنی همواره در پنجاه تا شصت دانشگاه اول دنیا قرار داشته و در سال 2016 طبق رده بندی جهانی QS رتبه 46 و در رتبه بندی تایمز رتبه 60 را به خود اختصاص داده است.

از لحاظ رشته دامپزشکی در رتبه 9 دنیا ، در رشته هنر و علوم انسانی 14 و از لحاظ کاریابی بعد از تحصیل در رتبه 4 دنیا قرار دارد .

از نظر محیط دانشگاهی ، دانشگاه سیدنی در بین 10 دانشگاه زیبای دنیا جای گرفته است.

دانشگاه سیدنی عضو گروه هشت و کنسرسیوم اکادمی 21 است و در زمینه آموزش و تحقیقات یکی از دانشگاه های به نام دنیا می باشد .

آخرین مطالب