امتحان زبان انگلیسیامتحان زبان انگلیسی – کدام یک برای شما مناسب تر است ؟

تحصیل در استرالیا به برنامه ریزی و آماده سازی زیادی احتیاج دارد . یافتن دوره مناسب ، یافتن موسسه مناسب ، کار اداری ( کاغذ بازی ) را تکمیل کرده و آن را به موقع ارسال کنید … تمام این موارد می تواند مانند یک وظیفه سنگین به چشم بیاید . عنصر اصلی هر درخواست برای تحصیل در استرالیا نمره آزمون انگلیسی شماست .

آزمون های موجود

تعدا پنج آزمون قابل قبول برای درخواست ویزای تحصیلی استرالیا وجود دارد :

آزمون تافل

آزمون تافل توسط بیش از 10000 نهاد علمی در بیش از 130 کشور به رسمیت شناخته شده است . آزمون تافل مواردی را مورد بررسی قرار می دهد که در فعالیت های دانشگاهی بسیار حیاتی می باشند مواردی چون توانایی های listening ، reading ، speaking و writing .

هزینه تقریبی آزمون : 300 $

آزمون آیلتس

دو نوع آزمون آیلتس وجود دارد :

1 – آکادمیک : این نوع آزمون برای کسانی که مایل به تحصیل در دانشگاه و یا ورود به موسسه ای حرفه ای می باشند ، طراحی شده است .

2 – General Training که آزمون عملی تری را فراهم می کند .

هزینه تقریبی آزمون : 330 $

(Cambridge English: Advanced (CAE

کمبریج سه مدارک انگلیسی ارائه می دهد :

Schools برای مهارت های بنیادی

General and Higher Education برای کسانی که به تحصیل بیشتر تمایل دارند

Business که برای متخصصان در محل های کار بین المللی طراحی شده است

هزینه تقریبی آزمون : 330 – 360 $

(Occupational English Test (OET

OET یک آزمون انگلیسی برای بخش مراقبت های بهداشتی است . این آزمون توسط دانشگاه ها و بیمارستان ها در چند کشور از جمله استرالیا و انگلستان به رسمیت شناخته شده است. این آزمون به چهار بخش تقسیم می شود : یک ساعت Reading ، 50 دقیقه Listening ، 45 دقیقه Writing و 20 دقیقه Speaking .

هزینه تقریبی آزمون : 200 – 587 $

(Pearson Test of English (PTE

این آزمون با فرمت 3 مرحله ای با  speaking و  writingشروع و سپس با Reading و Listening با طیف وسیعی از سوالات چند گزینه ای و مقدماتی دنبال می شود . برخی از سوالات را می توان به عنوان اعتبار جزئی طبقه بندی کرد ، به این معنی که پاسخ تا حدی درست است . در این صورت ، شرکت کننده برخی از امتیازات را به خود اختصاص خواهد داد اما این مقدار حداکثر مقدار آن نیست .

هزینه تقریبی آزمون : 330 $

از کجا می توان بدانم آماده هستم آزمون بدهم ؟

با توجه به این مساله که هر کدام از این آزمون ها هزینه ای حدود 300 دلار در بر دارند ، می توان آن را به عنوان یک سرمایه گذاری گران قیمت در نظر گرفت و شما می بایست به سراغ یکی از آن ها بروید . این یک ایده بسیار خوب است که شما قبل از صرف هزینه توانایی خود را ارزیابی کنید . Fluent IQ یک روش بسیار کم هزینه برای تست مهارت های شما قبل از ورود به آزمون رسمی می باشد .

آن ها دو نمونه ارزیابی را به شما ارائه می دهند :

چت کردن برای speaking  و  listening ( دلار 12 آمریکا برای 15 دقیقه ) و کار برای     speaking ، writing ، listening و reading ( دلار25 آمریکا برای 60 دقیقه ) . در ادامه نتایج یک ارزیابی Fluent IQ که مقایسه مقادیر محتمل در تمام آزمونهای ورودی رسمی را نشان می دهد را برای شما می آوریم .

امتحان زبان انگلیسی

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .