شرایط ویژه دانشگاه تاسمانیا

بحران کرونا موجب تغییراتی در قوانین مهاجرتی استرالیا شده که به مرور زمان در اخبار دانشگاه‌ها در حال بروز است. از جمله اخیرا دانشگاه تاسمانیا اعلام کرده است تحصیل آنلاین-حضوری در این دانشگاه با امتیاز مهارت ۶۵ از طرف اداره مهاجرت استرالیا می‌تواند برای درخواست اقامت دائم استرالیا مورد قبول واقع شود.

امتیاز ۶۵ برای اخذ اقامت در استرالیا از فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان کسب می‌شود.

امتیاز تحصیل آنلاین برای اقامت در استرالیا

تحصیل در استرالیا و اخذ مدرک تحصیلی (کاردانی، کارشناسی، ارشد یا دکترا) امتیازی بین 10 تا 20 دارد. البته مشروط بر اینکه تحصیل به طور حضوری در کشور استرالیا باشد.
با توجه به بحران کرونا و عدم امکان ورود دانشجویان به کشور برای حضور در کلاس‌ها، برگزاری کلاس‌های آنلاین برای یک تا دو ترم از طرف دانشگاه‌ها ارائه می‌شود.

این سوال برای متقاضیان مطرح شده که آیا این مدت تحصیل آنلاین بدون حضور در کشور از نظر اداره مهاجرت مورد تایید برای کسب امتیاز اقامت دائم هست یانه؟
طبق گزارش دانشگاه تاسمانیا، اداره مهاجرت استرالیا تحصیل آنلاین-حضوری در این دانشگاه را برای اقدام واخذ اقامت دائم بلامانع می‌داند.

 

اقدام متناسب با این شرایط ویژه

برای اخذ اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه تاسمانیا یا درباره شرایط تحصیل در استرالیا و امکان اقامت موقت یا اقامت دائم در این کشور پس از طی نمودن دوران تحصیل، از طریق تلفن‌های موسسه یا از طریق رای‌چت از مشاوران موسسه مشورت بگیرید و از موقعیت به‌وجود آمده استفاده کنید.

با ما مکاتبه کنید

دانشگاه‌ها در حال رفع موانع ویزای دانشجویی هستند و یکی از انواع این اقدامات، مورد قبول بودن کلاس‌های آنلاین در شرایط فعلی است.

البته نباید فراموش شود که با گذشتن دوران بحران، شرایط تحصیل حضوری به حالت عادی باز خواهد گشت.